ZEKİ SARI

Zeki Sarı markası, mobilya sektör tecrübesinin zaman içinde hizmetle yoğrulması ile şekillenmiştir. Zeki Sarı Mobilya İstanbul Yolu, Mudanya Yolu ve İzmir Yolu Mağazaları ile toplamda 3 perakende mağaza zinciri ile müşterilerine kaliteli ve sorunsuz alış-veriş deneyimini sunmaktadır.

DÖRT DÖRTLÜK MOBİLYA…

Evinizin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markamızda; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız

Rahat etmeniz ve zamanınızı iyi şekilde geçirmeniz için, evilerinize yakışan şıklığın markası Zeki Sarı‘nın size özel koleksiyonlarında enerji ve güzellik dolu bir hayat sizleri bekliyor.

Yenilenmek, tazelenmek istediğimiz zamanlarda, evlerimizi de bu değişime adapte etmek için bırakın Zeki Sarı Mobilya evlerinize dokunsun!

Zeki Sarı Mobilya olarak, müşterilerine her zaman doğru ürünü satma prensibini uygulamaktayız, kurum kültürümüzde sadece satış yapmış olmak yoktur. 20 yıllık tecrübemizle, ilk defa ürün alan veya ikinci, üçüncü kez evine mobilya alan müşterilerimize, onların doğru ve kullanabilecekleri ürünü almasını sağlamaya çalışmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Markamızda satış sonrası hizmetlerimiz bulunmaktadır; Zeki Sarı olarak geniş bir satış ağına sahibiz. Bursa ve tüm Marmara bölgesi dışına ve birçok ile de ürün göndermekteyiz ve şehirler arası ulaşımda Türkiye’nin birçok iline uygun nakliye bedeli karşılığı servis yapmaktayız. Evinize güvenle ve zamanında nakliyemizle ulaştırıp, istediğiniz gibi ücretsiz kurulum sağlamaktayız.