HAKKIMIZDA

Hayatımızın her alanına kalite ve güven entegre etmek isteriz. Kaliteli bir semtte oturmak , güven dolu arkadaşlık bağları edinmek gibi.. Bir ürün alırken dahi birçok süzgeçten geçirerek nihai kararımızı veriyoruz. İşte burada güven dolu hizmeti ve ürün kalitesi ile Zeki Sarı karşımıza çıkmaktadır. Çünkü markamız kurulduğu günden bu yana attıgı her adımda kaliteyi savunarak ortaya koyduğu geniş yelpazeli kumaş ve ürün seçenekleriyle ev mobilyası kategorisinde yer alan tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Mağazaya girdiğiniz andan itibaren sundukları kaliteli hizmet anlayışı ve özgün tasarımlarıyla büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Zeki Sarı evini yuva yapmak isteyenlerin tercihi olarak ön plana çıkmaktadır.

VİZYON

Sabahın ilk saatlerini ve gecenin son saatlerini geçirdiğimiz evimiz, kendimize huzurlu ve mutlu dakikalar ayırmak güne güzel başlamamızı ve günün yorgunluğunu unutmamızı saglar. Zeki Sarı sizlere bu konforu yaşatabilmek adına evinize güzellik katmayı amaçlamaktadır. Çalışanları ile bir bütün olan Zeki Sarı Mobilya isteklerinizi kavrayarak ihtiyacınız doğrultusunda sizlere en uygun tasarımlarını sunmaktadır. Markamız hızlı teslimat politikası sayesinde sektörde farkını ortaya koymayı başarmıştır. Kendisine gelişimi vizyon edinmiş olan Zeki Sarı hizmet kalitesini her zaman üst perdede tutarken gerçekleştirdiği satış sonrası hizmetlerinde de siz değerli misafirlerini özel hissettirmektedir.

MİSYON

Yuva demek hayat demektir. Zeki Sarı Mobilya yuvanızı güzelleştirmek için çalışmakta ve yaşam alanlarınıza kalite katmaktadır. Bu yolculukta adını başarıdan başarıya taşıyan markamız bulunduğu alanda gerçekleşen gelişmeleri yakından takip etmekte, alternatif çözümlerle sizlere kaliteli hizmet sunmakta ve ürün çeşitliliğini arttırarak zevkinize uygun mobilyalar bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Bünyesinde gerçekleştirdiği çeşitli eğitimler sayesinde çalışanlarının ve marka değerinin gelişmesini de sağlayan Zeki Sarı verdigi satış sonrası hizmet kalitesinin çıtasını her geçen gün arttırmaktadır. Hızlı teslimatları sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını kanıtlamış olan markamız hizmette üstün kalite politikasını titizlikle uygulamaktadır.